0
Toplam: TL + KDV
 

2015 BİZLERLE TEK TEK İLGİLENMEYE GELİYOR

Her yeni yıla girerken içimizde bir heyecan olur. Yeni yıl yeniliklerin zamanıdır. Bugüne kadar yapamadığımız her şeyi gerçekleştirmek için bir fırsattır. Yine yeni bir yılın eşiğindeyken Kuantum Alan’dan sizler için bilgi paylaşıyorum.

Bizler yeni yıldan onca şey beklerken, bunları yapanın yeni yıl değil kendimiz olduğunu hatırlayarak 2015’in bizden beklentilerini paylaşmakla başlayayım.

Oldukça sert bir seneyi geride bırakıyoruz. Dedikodu, yargı gibi negatif tohumları geride bırakmamızı bekleyen 2014, keskin dönemeçleri ve hatta bazen görünmeyen sert duvarları ile canımızı acıttı, yordu. Çok inişleri çıkışları olan bu seneden çıkarken daha farklı enerjilerin kollarında buluyoruz kendimizi.

2015, her bir birey ile tek tek ilgilenen bir sene olarak bizleri selamlıyor. Her birimizin önüne bir eşik koyuyor ve “Gerçeğin ne ise ona odaklan ve atla.” diyor. Korkuları, endişe ve kaygıları bir elbise gibi çıkarıp geride bırakmamızı bekleyen 2015 odağını gerçekliğe çevirmiş durumda.

İstemediğimiz işlerde çalışıyor, mutsuz aile ilişkilerine katlanıyor, hak ettiğimizin altında bir standartta yaşıyor, şifalı olmak var iken sağlık sorunları ile uğraşıyor, her yeni güne yeni sorunlarla uyanıyoruz. Dünya Ana ve ilahi sistem tüm bunların insana yakışmadığı ortak fikrinden hareketle enerjilerimizi düzenlemeye çalışıyor. Bizler için en güzel zaman yeni bir yılın başlangıcı. Tüm dünya bir tam gün içinde kutlama yapıyor. Sistem de dönüşüm için bu zamanı fırsat bilip bizleri çözümlerle buluşturmanın peşine düşüyor. Tek istediği ise “İzin veriyorum.” dememiz.  

Tüm bu insanın özüne yakışmayan sorunlardan arınmak ve gerçeğimiz ne ise o olmak için oldukça iyi bir zaman. İçten öz, dıştan ilahi sistem ile destekleniyoruz. Bundan daha güzel ne olabilir? 2015 soruyor; “Gerçekten ne olmaya niyet ediyorsun? ”. Desteğin ve iyiliğin bolca insana sunulduğu 2015 yılına girerken ve içinde ilerlerken en çok sormanızı tavsiye ettiğim soru da bu: “Gerçekten ne istiyorum.” Ya da “Gerçekten istediğim bu mu?”.

Bu güne kadar başkalarının gönlü olsun diye istemediğimiz şeyleri yaptık. Başkalarının hayallerine uyduk ve yaşamımızı aslında başkalarının şekillendirmesine izin verdik. Mesleğimizi seçerken başkalarının tecrübeleri etken oldu. Şimdi hepsini bırakmanın gerçek zamanı. Her ne isen o ol. Eşiğin önünde dur ve tart, isteklerinin gerçeğine bak ve gönlünden geçen işin peşine koş, olmayı dilediğin yerde ol, olmak istediğin kişiyle ol. Hemen “olmaz” deme, oldurmanın yolunu bulmak da bu yılın konusu.

İnsan olmasını istemediği şeyleri dile getirmeyi pek sever. Oysa ki özün gerçekliği olmasına niyet ettiklerimizin dillenmesi ile aktive olur. Sözlerimize dikkat edelim, ne dersek o’yuz ve o oluruz. Kalbi, düşünceyi ve sözü temizlemek kendi geleceğimiz ve insanlığın geleceği için elzemdir. Kendimize ve diğerlerine olan en büyük sorumluluğumuzdur.

Sevgi, saygı, merhametin çözümleri her an zamandan ve mekândan bağımsız olarak üzerimize yağıyor. Her birimizin kendi gerçeğinin tanımını yaparken bu saf enerjilerden payını almasına niyet ediyorum.

Yeni yıla girerken, 2015 eşiğinden atlayıp mucizelere benliğimizle açılırken kendimizden tüm insanlığa anlamlı niyetlerde bulunalım. Örneğin, “Sevgili Yaradan, yaşam, ilahi sistem, dünya; tüm insanlığın sunulan iyiliği ve güzelliği duymasına, bilmesine, görmesine ve alıp kullanmasına niyet ediyorum. Sunulan her şey için şükrediyorum.” diyebiliriz. Kendimiz için dilediğimiz her şey tüm insanlık içindir.

Gerçeğinizin gün yüzüne çıktığı, olmaya niyet ettiğiniz öz olmanıza, mucizeleri her an keyifle yaşamanıza, yaşamı kolaylaştırmanıza, sevginin tadını çıkartmanıza niyet ediyorum.

Ebru Demirhan

Yaşam Tasarım Merkezi

Fenerbahçe Mah. Çuha Çiçeği Sok.

Seyhun Apt. No:6 D:2

Kadıköy / İSTANBUL

Mesaj Gönder