0
Toplam: TL + KDV
 

BİLEN ÇOCUK SERİSİ 1 - BENİM AİLEM / DVD

Bilen Çocuk Serisi 1 - Benim Ailem / DVD

Bilen Çocuk Serisi 1 Benim Ailem
Fiyat
10,00 TL (KDV Dahil)  
Kargo
Ücretli
Adet

Açıklamalar

Bilen Çocuk Serisi 1
Benim Ailem

Sevgi, dünyadaki en büyük güç ve her şeyi değiştirebilen bir mucizedir. Sevgiyi harekete geçirmek için sözleri kullanırız. Sözler hisleri, hisler de yaşamı değiştirir.


Bilen Çocuk Serisi’nde, sevgiye, sözlerin ve çizimlerin gücünü ekledik. Aile içindeki sevgi bağını harekete geçirmek için en saf sözcükleri seçtik.


Eğitmen ve Danışman Ebru Demirhan’ın okul öncesi çocuklar için yazdığı bu seri,  görmeyen ve duymayan çocuklarımız için özel DVD içermektedir.


Aile ile ilgili tüm kavramlarımız anne rahminde 40. gün ile 7 yaş arasında olgunlaşıp yerleşiyor. Bir çocuğun yaşamında anne ve baba kavramı, gelecekte onun için hayati pek çok konuyu yönlendiriyor.


Annemize karşı duygularımız, sevgi, şefkat, yaşam enerjisi, para, hayattaki başarı gibi çok önemli konular ile yakından ilgili.
Babamıza hissettiklerimiz ise, meslek seçiminden, hayat boyu güçlü ve güvende hissetmeye hatta bağımlılıklara kadar çok farklı konuların temelini oluşturuyor.


“İyi ki annemsin!” “İyi ki babamsın!” “İyi ki çocuğumuzsun!” gibi günlük hayatta kurulmayan cümlelerin ailenizde yaratacağı değişimi ve huzuru birlikte keşfedelim.

Mesaj Gönder