Ebru Demirhan Yaşam Tasarım Merkezi

Çerez Politikası

YAŞAM TASARIM MERKEZİ AYDINLATMA METNİ

Web sitemiz ebrudemirhan.com’ da sunulan servis ve hizmetlerden yararlandığınızda ve/veya üyelik kaydı oluşturduğunuzda kullanım koşullarımızı ve gizlilik ilkelerimizi kabul etmiş sayılırsınız. Bu Aydınlatma Metni ile hangi verileri neden topladığımızı ve bu verilerle ne yaptığımızı anlamanıza yardımcı olmayı amaçlamaktayız. Bu nedenle bu metni sizinle paylaşmamız ve sizin de okumanız oldukça önemlidir. Bu nedenle zaman ayırıp dikkatle okumanızı rica ederiz.

BU METNİN KAPSADIKLARI

Bu Aydınlatma Metni, Yaşam Tasarım Merkezi servis ve hizmetlerini geçmişteki kullanımınızla ilgili bilgiler dahil, Yaşam Tasarım Merkezi’nin topladığı ve aldığı kimlik belirlemek için kullanılabilecek bilgiler ve diğer bilgilerle ne yapacağını kapsar. Burada adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız gibi kimliğinizi belirlemek için kullanılabilecek ve başka türlü herkesin erişemeyeceği bilgileri kastedilmektedir.

Bu Aydınlatma Metni, Yaşam Tasarım Merkezi’ nin kontrol etmediği şirketlerin uygulamalarını veya Yaşam Tasarım Merkezi’ nin çalışanı olmayan veya yönetimi altında olmayan kişileri kapsamaz.

BİLGİLERİN TOPLANMASI VE KULLANILMASI

Siteye üyelik kaydı oluşturduğunuzda veya servis ve hizmetler ile diğer eğitim veya uygulamalar için kayıt yaptırdığınızda, belirli Yaşam Tasarım Merkezi servislerini kullandığınızda, hizmetlerinden yararlandığınızda, promosyonlara veya çekilişlere katıldığınızda veya Yaşam Tasarım Merkezi’ nin sayfalarını (Instagram, Youtube vb.) ziyaret ettiğinizde, kimlik belirlemede kullanılabilecek bilgiler toplanır.

Yaşam Tasarım Merkezi’ ne kaydolurken adınız, e-posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, posta kodunuz, mesleğiniz, çalıştığınız sektör ve ilgi alanlarınız gibi kimlik belirlemede kullanılabilecek bilgiler istenebilir.

Yaşam Tasarım Merkezi, bu kapsamda edinilen bilgileri (isimsiz ve takma adlı bilgiler ile kimlik belirlemek için kullanılabilecek bilgiler dahil) şu genel amaçlarla kullanır: Servisler ve hizmetlerle ilgili taleplerinizi karşılama, servislerimizi iyileştirme, sizinle iletişim kurma, araştırma yapma.

BİLGİLERİN PAYLAŞILMASI VE İFŞA EDİLMESİ

Yaşam Tasarım Merkezi, bu konuda açık izniniz olması dışında hakkınızdaki bilgileri (kimlik belirlemede kullanılabilecek bilgiler dahil) başkaları ile paylaşmaz.

HESAP BİLGİLERİNİZİ, TERCİHLERİNİZİ DÜZENLEYEBİLME DURUMUNUZ

İstediğiniz zaman, size ait olan bilgileri, tercihlerinizi düzenleyebilir, güncelleyebilirsiniz.

Yaşam Tasarım Merkezi sunduğu her türlü eğitim, servis ve hizmetlere ilişkin duyuru ve bilgilendirme amaçlı iletileri, bunları almama seçeneği sunmadan, gönderme hakkını saklı tutar.

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Sizinle ilgili bilgilere erişim, size servis veya hizmet sağlamak ya da işlerini yapabilmek için makul bir şekilde bu bilgilere ihtiyaç duyduğunu düşündüğümüz çalışanlarla sınırlanır.

AYDINLATMA METNİ VE GİZLİLİK İLKESİ ÜZERİNDE YAPILABİLECEK DEĞİŞİKLİKLER

Yaşam Tasarım Merkezi, zaman zaman bu aydınlatma metni ve gizlilik ilkeleri üzerinde değişiklikler yapabilir. Bilgilerinizin kullanım şekliyle ilgili önemli değişiklikler yapılırsa, birincil e-posta adresine bir bildirim göndererek ya da sayfalarımızda kolayca görünen bir bildirim yayınlayarak bu durumdan haberdar olmanız sağlanır.

Mesaj Yaz...
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?