0
Toplam: TL + KDV
 

EBRU DEMİRHAN

Ben, Ebru Demirhan:

19 Ağustos 1976 Erzurum doğumluyum. Dokuz Eylül Üniversitesi / İktisat Fakültesi / Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünü 1998 yılında bitirdim. Ardından Formasyon dersleri alarak İlkokul Öğretmeni olma hakkı kazandım. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü ve İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun oldu. Halen İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencisiyim.

Özel bir bankada 9 yıl boyunca, farklı birimlerde ve kademelerde çalıştım.

Her zaman ilgimi çeken ruhsal ve evrensel bilgiler oğlumun hastalığı sırasında ışık oldu. Hayatımızı kolaylaştırdı ve aydınlattı. Oğlum sağlığına kavuştu ve ben de bu bilgileri aktaran, teknikleri uygulayan olmaya karar verdim. Banka hayatıma son verip eğitimler almaya başladım. Konunun uzmanlarından çok çeşitli eğitimler alarak beslendim. Kendimi geliştirmeye devam ediyorum. 

Şimdilerde bireysel ve kurumsal deneyimlerimi, evrensel bilgilerimi, sezgilerimi talep eden kişiler ve firmalara aktarıyorum. Uyum ve dengeyi kurma konusunda aracı olmaya çalışıyorum. Kurucusu olduğum Yaşam Tasarım Merkezi’nde şimdilik birbirinden farklı çok sayıda çalışmayla şifaya ve iyileşmeye aracıyız.  

 Niyetim herkesin ve her şeyin daha iyiye gitmesidir.

 Ata Çınar’ın annesiyim, şükürler olsun.

 

Mesaj Gönder