0
Toplam: TL + KDV
 

EKİBİMİZ

Ben, Ebru Demirhan,

19 Ağustos 1976 Erzurum doğumluyum. Dokuz Eylül Üniversitesi / İktisat Fakültesi / Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünü 1998 yılında bitirdim. Ardından Formasyon dersleri alarak İlkokul Öğretmeni olma hakkı kazandım. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü ve İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun oldu. Halen İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencisiyim.

Özel bir bankada 9 yıl boyunca, farklı birimlerde ve kademelerde çalıştım.

Her zaman ilgimi çeken ruhsal ve evrensel bilgiler oğlumun hastalığı sırasında ışık oldu. Hayatımızı kolaylaştırdı ve aydınlattı. Oğlum sağlığına kavuştu ve ben de bu bilgileri aktaran, teknikleri uygulayan olmaya karar verdim. Banka hayatıma son verip eğitimler almaya başladım. Konunun uzmanlarından çok çeşitli eğitimler alarak beslendim. Kendimi geliştirmeye devam ediyorum. 

Şimdilerde bireysel ve kurumsal deneyimlerimi, evrensel bilgilerimi, sezgilerimi talep eden kişiler ve firmalara aktarıyorum. Uyum ve dengeyi kurma konusunda aracı olmaya çalışıyorum. Kurucusu olduğum Yaşam Tasarım Merkezi’nde şimdilik birbirinden farklı çok sayıda çalışmayla şifaya ve iyileşmeye aracıyız.  

 Niyetim herkesin ve her şeyin daha iyiye gitmesidir.

 Ata Çınar’ın annesiyim, şükürler olsun.

Ben Ayça Sancak,

02 Haziran 1981, İstanbul doğumluyum. İletişim Sanatları Akademisi Stratejik Reklamcılık Bölümü mezunuyum. Uzun yıllar uluslararası reklam ajanslarında süren iş tecrübelerimden sonra, 2011 yılında Alarko Turizm Grubu Hillside Leisure’da Sponsorluk ve İş Geliştirme Uzmanı ve 2014-2017 yılları arasında İstanbul Modern Çağdaş Sanat Müzesi Üye Programı Geliştirme ve Kurumsal Satış Yöneticisi olarak çalıştım.
Yaratıcı Drama Lideri / Eğitmeniyim. Bu kapsamda kurumsal eğitim etkinlikleri için şirketlerin ve çalışanların ihtiyaçlarını tespit ederek üretiyor, çalışan kişilerin daha pozitif hissetmeleri için kurumsal hediyeler üzerine çalışıyorum.
Çalıştığım tüm iş alanlarında insan ilişkileri ön planda oldu. İnsanın doğasına olan merakım, önce kendimi keşfetme ihtiyacıyla başladı ve 2015 yılı itibariyle bireysel gelişim eğitimleri almaya başladım. 25 yaşında yakalandığım ve yaklaşık 15 yıl süren Haşimato hastalığı sürecinde, ruhsal ve zihinsel tedavi yöntemlerini araştırırken Theta Healing ile tanıştım. Theta Healing sayesinde ilaç tedavisi ile bir ömür sürecek hastalığımı yendim. Aynı zamanda çok farklı sebeplerle ortaya çıkabilen bir çok olumsuz duygu, düşünce ve tekrar eden sorunlarıma da çözümler bulmaya başladım. Beni dönüştüren bu enerjinin farkındalığıyla, kendimi geliştirmek için bilinçaltı kök inançları eğitimleri ve Theta Healing Eğitimi üzerine yöneldim. Theta Healing, güçlü bir meditasyon tekniği olup evrendeki yaşam enerjisini kullanarak bilinçaltınızdaki negatif kök inançlara ulaşarak olumlu inançlarla dönüştürebileceğiniz bir şifalanma yöntemidir. Theta Healing, 1995 yılında Vianna Stibal tarafından geliştirilen ve duygusal enerjinin insanların sağlığını nasıl etkilediğini keşfetmek amacıyla, insanlara beyin dalga döngüsünü daha rahat teta dalgalarına değiştirerek doğal sezgiyi geliştirmeyi öğretiyor. Ben de bu süreçte temas ettiğim kişilerin, hayatlarını farkındalığı yüksek ve daha pozitif yaşamalarına şahitlik ediyorum.

Ben Nurefşan Moda,

1972 yılında Kayseri’de doğdum. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Fizik Bölümü’nü bitirdim ve çok sevdiğim öğretmenlik mesleğine başladım. Ülkemin çeşitli şehirlerinde çok fazla çocuğun fizik dersi ile arasındaki bağ oldum. 2015 yılında öğretmenliğe farklı bir bakış açısı veren Öğrenci Koçluğu sertifikamı aldım. Bildiğiniz gibi öğrenciler fizik ve matematik derslerine karşı önyargılı olabiliyor. Önyargıların ve blokajların çözülmesinin öğrenim kalitesini arttırdığını gördüm. Öğretmenliğim ve Öğrenci Koçluğu bilgilerimi birleştirdim ve öğretmeye devam ettim.
2018 yılında kendi içimde çok uzun yollar aldıktan sonra nihayet aradığımı buldum: Bedenin Şifa Kapıları kitabını okudum ve Ebru Demirhan’la tanıştım. Seans yapmaya başladık ve tabi ki çok etkilendim. Şifa eğitimine katıldım. Diğer kitaplarını okudum ve arayanın aradığını bulması şükrü ile onunla çalışmaya niyet ettim. Henüz kendisinin haberi yokken çok güçlü bir inançla niyetimi her gün besledim. 2018 Eylül ayında Ebru ile beraber Antalya’ya taşındım. Artık Antalya ofisinde birlikte çalışıyoruz.
3 çocuk annesiyim. Halen ofisimizde talep edenlere fen bilgisi, matematik ve fizik dersleri vermekte ve Öğrenci Koçluğu yapmaktayım. Kuantum Danışmanlık eğitimimi tamamladım. Öğrenmeyi, öğretmeyi, kıymetli öğretmenim Ebru’yu ve bir de kelebekleri çok seviyorum.
Çok sevdiğim bir insanla, çok sevdiğim bir şehirde, çok sevdiğim bir işi yaptığım için kendimi şanlı hissediyorum.
Şükürler olsun...

Ben Şükran Ölmez,

5 Ağustos 1985, Ankara doğumluyum. 2010 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldum. Halen İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Birinci Sınıf öğrencisi olarak eğitim hayatım sürüyor.

Yaptığım işte ne kadar başarılı olursam o kadar mutlu, huzurlu ve dingin olduğuma inanlardandım. Bunun için kariyerimde ilerlemek adına mali müşavirlik belgesini alabilmeyi kendime hedef olarak belirlemiştim. Ancak mali müşavirlik yeterlilik sınavına hazırlandığım o dönemde yaşadığım duygular, bana gün geçtikçe kendim olmaktan uzaklaştırdığımı hissettirdi.

Kendimi yeniden keşfe çıktığımda, çocukluğumdan bu yana yanıtlarını aradığım soruların yanıtlarının birçoğunu Ebru Demirhan’ın yazmış olduğu “Bedenin Şifa Kapıları” adlı kitapta buldum. Ebru Demirhan ile ilk kez kitabı aracılığı ile tanıştım. Ancak artık merak ettiğim sorular çok daha fazlaydı... Kuantum düşünce sistemini öğrenmek ve kendime olan keşfimi ilerletmek adına Yaşam Tasarım Merkezi’nde Kuantum Danışmanlık Eğitimi aldım. Ankara-İstanbul arasında geçen 2 yıl boyunca aldığım eğitim ve staj sürecinin ardından, kendim için çıktığım bu yolculukta bendeki değişimi gören ve talep eden danışanlarımla beraber ilerlemeye başladım.

Mayıs 2019’da açılmasına vesile olduğum Yaşam Tasarım Merkezi Ankara ofisinde, danışanlarımla birlikte şifa yolunda ilerlemeye ve çalışmalarımın bütünün hayrına olmasına niyet ediyorum.

Ben Tuba Barlık,

2008 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. Lisans eğitimim sonrasında 2 yıl özel eğitim kurumlarında,1 yıl Antalya Büyükşehir Belediyesine bağlı Aile Danışma Merkezinde ergenlik dönemi problemleriyle ilgili psikolojik destek verdim. CİSED tarafından verilen 120 saatlik Cinsel Terapi eğitimini tamamlayıp, cinsel terapist olarak çalışmaya başladım. Psikolojik Danışman ve Cinsel Terapist olarak çalışmalarıma devam ediyorum.

Çalışma Alanlarım:

Ergenlerde;Sınav Anksiyetesi, Sosyal Fobi, Özgüven Eksikliği, Öfke Kontrol Sorunları, Ergenlik Dönemindeki Davranış Problemleri, Aile Arasındaki Çatışmalar ve İletişim Problemleri, Ders Başarısızlığı, Arkadaş İlişkileri, Karşı Cinsle İletişim Çiftlerde; Vajinismus, Disparoni, Erken Boşalma, Sertleşme Bozuklukları, Kadın Cinsel İstek Bozukluğu, Erkek Cinsel İstek Bozukluğu, İlişkide İletişim Problemleri, Aile İçi Sorunlar, Çiftlerde İlgisizlik

Ben Yasemin Sezengöz Yavuz,

12 Kasım 1987 Kütahya doğumluyum. 2006 yılında insanı-tabiatı keşfetmek için çıktığım yolda cevabı netleşmemiş onlarca soru ile birlikte Dumlupınar Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nden 2010’da mezun oldum.

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinde sağlık risk yönetimi alanında uzmanlaşarak, 8 yıl plaza çalışanı olarak deneyim kazandım. Süreç içerisinde ağır, stresli çalışma şartlarının kişilerin hayat kalitesini düşürdüğünü, yaşama sevincini azalttığını gözlemledim. Her şeyin bu haliyle normal olduğunu düşünerek içselleştirmek ve var olmaya çalışmak bana sağlıklı gelmiyordu. Keza kendimi var edebilmek için çıktığım yolda her geçen gün robotlaşmaktaydım.

Beni, ruhumu sevgiyle besleyen İstanbul yoluma daima ışık tutar. Ne mutlu ki sorduğum soruları duyarak keyifle yanıtlayan Ebru Demirhan, farkındalık kazanmama yardımcı oldu. İnsanın kendi içinde devasa bir evren, evrenin ise minik bir insan olduğunu araştıran kuantum düşünce tekniği ile kendi içimize açılan kapıları keşfedebildiğimizi fark ettim. Bu tekniği öğrenmek ve evrensel şifa ile uyumlanmak niyeti ile 2016-2017 yılları arasında Yaşam Tasarım Merkezi’nde Kuantum Koçluk ve Danışmanlık Eğitimi alarak stajımı tamamladım. Sonrasında Kişisel Yaşam Koçluğu ve Mandala Eğitmenliği alanlarında kendimi geliştirmeye devam ettim.

2019 yılı itibarı ile “Yasemin Healing Art”ı hayata geçirdim. Bugün hayatımızın büyük bölümü görsellikle ifade buluyor. Kuantum koçluk çalışmalarımın yanı sıra kendi tasarladığım seanslarda danışanlarımın kendi sevgi ve şifası ile kendilerine ait görsel bir alan oluşturmalarına mandala atölyeleri ile eşlik ediyorum. Hepimizin bir bütün olduğumuzu keşfetmemize niyet ediyorum.

Çalışmalardan Örnekler:
Mandala ile Bilinçaltı Farkındalık Atölyesi
Çocuk Grupları için Mandala Atölyesi
Yetişkin Grupları için Mandala Atölyesi
Kurumlar için Mindfulness ve Kolektif Mandala Atölyeleri

Mesaj Gönder