fbpx

Ebru Demirhan Yaşam Tasarım Merkezi

ATÖLYE ÇALIŞMALARI

Ebru Demirhan ve Yaşam Tasarım Merkezi uzman Danışman ekibi olarak uyguladığımız bireysel çalışmaların yanı sıra aşağıdaki çalışmalarla da bütüne şifa olmaya niyet ediyoruz.

Evrensel Şifa Uyumlaması

Hepimizin içinde, derinlerinde saklı olan şifa yeteneği vardır. Evrensel şifa ile bunu hayata aktarmayı öğreniriz. Geçmişi, geleceği, şimdiyi, rahatsızlıkları, olayları, nesneleri, hayvanları, insanları ve kendimizi şifalandırmanın  kolay yönetimini bize öğretir.

Reiki Uyumlamaları

Reiki’nin kelime anlamı Evrensel Yaşam Enerjisi’dir. Reiki uyumlama atölyeleri sonrasında her birimiz bu evrensel kaynak enerjisine kademelerle uyumlanır ve buna aracı olarak hayatımızın her alanında bu şifayı kullanmaya başlarız. Atölyelerde Geleneksel Usui Reiki Ekolünü öğreniriz. 

Nefes ve Meditasyon

Nefes, meditasyon tekniğinin en önemli kısımlarından biridir. Çünkü tüm dikkat nefes sayesinde toplanabilmekte ya da dağıtılmaktadır. Meditasyon özel bir farkındalık gerektirdiği için kişinin tamamen kendi bilincini yaratması üzerine kurulmuştur. Kişinin iç huzuru ve farkındalığı bulmasını sağlayarak stres seviyesini düşürüp daha kaliteli bir yaşam sürmemizi sağlar.

 Tao Vinyasa ve Yin Yoga

Vinyasa, bir hedefe doğru, adım adım, belli bir yoldan gitmek demektir. Vinyasa Yoga, her nefeste bir duruştan ötekine geçilen, akışkan bir yoga tarzıdır. Basitçe nefes ve hareketin senkronizasyonunu araştırır. Nefesi açarken, bedeni, duyguları ve zihni açma deneyimi sunar.

Şamanik Yolculuk

Şamanik yolculuk yaptıran uzman,  dikkatini odaklamak için davul sesinden yardım alır. Yolculukta bize sembolik manalarda hayvan formunda görünen Nagual’lerle bağlantı kurulur. Şamanik yolculuk bir niyet için yapılır. Yolculuk esnasında, bazen semboller yorumlanarak bazen direk mesajlarla bu niyete gelen cevaplar alınır. 

Ayurveda ile kendinizi tanıma

Ayurveda kelimesi Sanskritçe’de ‘Yaşam Bilgisi’ anlamına gelir. Yalnızca rahatsızlıkların şifasına değil, sağlıklı yaşamaya dair bir bilgeliği içerdiği için, yaşamı ve sağlığı anlamayı, bedeni doğru kullanmayı hedefleyen bir felsefedir. Ayurveda, prensip olarak insanların doğuştan bir bünye tipi olduğunu kabul eder ve insanların beden ve zihin yapısına uygun olarak yaşaması için nasıl davranacağını ve hangi günlük pratiklerle sağlıklı kalmayı başarabileceğini anlatır.

Websitemiz, size en iyi hizmeti sunabilmek için çerez kullanmaktadır. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz, daha fazla bilgi için;
Mesaj Yaz...
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?