fbpx

Ebru Demirhan Yaşam Tasarım Merkezi

HAKKIMIZDA

YAŞAM TASARIM MERKEZİ

Yaşam Tasarım Merkezi, Eğitmen, Yazar Ebru Demirhan tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Merkezin kuruluş amacı, insanlara kişisel gelişim yolculuklarında destek olmaktır. İnsanın yaşayabileceği her türlü sorunun bir çözümü olduğunu biliyoruz. Merkezimiz binlerce kişiye dönüşüm zamanında koza, sonrasında yuva olmuştur.

EBRU DEMİRHAN

Ebru Demirhan sırası ile Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İlkokul Öğretmenliği, Sosyoloji lisans derecelerine sahiptir. Sosyoloji lisansı ile Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlamış, Aile Danışmanı ünvanını almıştır.

Psikoloji yüksek lisansı yapmıştır.
Şu an halen Çocuk Gelişimi bölümünde 4. sınıfta okumaktadır.
Ebru Demirhan kurumsal kariyer rotasını kişisel gelişim dünyasına çevirmiştir.

Bilinçaltı konusunda uzmanlaşmış, uluslararası geçerliliği olan çalışmalarla eğitimler verirken bireysel seanslarla bireye ve bütüne hizmet etmektedir.

Yaşamın Gizli Sözleşmesi, Çocuğumla Beraber İyileşiyorum, Bilen ÇocukSerisi, 2. baskısı yapılan HayatıYenidenBaşlat ve genişletilmiş 8. Baskısı yapılan Bedenin Şifa Kapıları kitaplarının yazarıdır.

Milliyet Pembenar ve Mümkün Dergi’de köşe yazarıdır.

İLETİŞİM HATTI

0 850 840 11 19

Websitemiz, size en iyi hizmeti sunabilmek için çerez kullanmaktadır. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz, daha fazla bilgi için;
Mesaj Yaz...
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?