0
Toplam: TL + KDV
 

JOHN OF GOD ŞİFA ÇALIŞMASI

John Of God’ın şifa merkezinde yaşadığımız güzel huzuru ve şifayı bu sene de yaşamak niyetiyle yeniden yola çıkıyoruz. Gezimizin 29 Ağustos - 8 Eylül 2018 aralığında yine Abadiania'da olacağız. Casa’nın resmi rehberleri olarak, isteyenlerin fotoğraflarını da götürüp John Of God’a göstermek niyetindeyiz.

Şifa merkezi olan Abadiania’da ruhsal operasyon adı verilen enerjetik şifa çalışmaları gerçekleştiriyor. Fiziksel, duygusal ve her türlü sorununuz için şifa talep edebilirsiniz. İş, ilişkiler, para, hayaller, sağlık sorunları, fobiler, yoksunlukların bitmesi gibi her konu şifanın kapsamına girer. Herkesin yaşamını aydınlatacak şifa konusu farklıdır. 

John Of God sadece Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri insanları kabul edip şifa çalışmaları yapıyor. Bu nedenle 29, 30, 31 Ağustos ve 5, 6, 7 Eylül tarihlerinden size uygun olan sadece bir tarihi seçerek, aşağıdaki formu doldurup,  forma fotoğrafınızı ekleyerek bize iletebilirsiniz. (Gün seçiminin önemini ve tüm kuralları anlatan Casa bilgilerini aşağıda görebilirsiniz.) Ekleyeceğiniz fotoğraf, yüzünüzün net bir şekilde göründüğü, açık renk kıyafetle beyaz ya da açık renk zeminde çekilmiş portre fotoğrafı olmalıdır.  İsterseniz e-mail ya da posta yoluyla gönderebilir veya elden ulaştırabilirsiniz. En geç 30 Temmuz'a kadar fotoğraf ve formları göndermiş olmanız gerekiyor. Daha sonra gelecek olanlar maalesef dahil edilemeyecek.

Çözüme niyet ettiğiniz konular çok kısa, birkaç kelimeyle ve İngilizce yazılmalı. Sağlık sorunları sadece başlık halinde yazılmalı. Örneğin, baş ağrıları, sindirim sorunları gibi. Sorunun hikayesinin anlatılması gerekmiyor.

Tarihiniz belli olduktan sonra, aynı günü seçenler için bir whatsapp grubu oluşturulacak ve gerekli bilgiler oradan sizinle paylaşılacak. Whatsapp grubu kalabalık olabilir; ancak sadece bilgilendirme için kullanılacaktır, yazışma konusuna özen gösterilmesini rica ediyoruz.  Biz orada olduğumuz süre boyunca internet ve telefon erişimimiz sınırlı olacak; dolayısıyla seçtiğiniz günü değiştirmek ve yeniden organizasyon yapmak mümkün olamayabilir. Gün seçimi için lütfen aşağıdaki  Casa bilgilerini okuyunuz.)

Ruhsal operasyon, öncesi ve sonrası hakkında Casa rehberinden tercüme ettiğimiz ilgili bölümleri yine aşağıda bulabilirsiniz. 

Ruhsal operasyon için belirttiğiniz tarihte, bizim bildireceğimiz saatte hazır olmanız gerektiğini özellikle belirtmek istiyoruz. Brezilya saatiyle 08:00, Türkiye saatiyle 14:00’de Casa’da işlemleri başlayacak. John of God sadece Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri insanları kabul ediyor. İşinizi ve planlarınızı operasyonun hafta içi ve gündüz vakitlerinde olacağını göz önüne alarak ayarlamanız gerekiyor. Sakin, rahat ve elektronik cihazlardan uzak, mümkünse yalnız olacağınız bir mekanda olun. Rahat ve beyaz kıyafetler giyin, üzerinizdeki her şey beyaz olmalı. Kemer ve saat takmayın. Ruhsal operasyon sırasında John, fotoğraflarınız, sorularınız ya da sorununuzla ilgili hiç bir yorum yapmıyor. Kendiniz gittiğinizde bile sadece size bakıyor, bir cevap ya da yorum duymayı bekliyorsanız bu olamayacak..
Operasyonun ardından 24 saat boyunca mümkün olduğu kadar yatay pozisyonda ve dinleniyor olmanız, sosyalleşmeden ve konuşmadan bu süreyi içinize dönerek geçirmeniz önemli.

Operasyon sonrası 7. günün akşamı dikişlerin alınması diye tanımlanan “Beyaz Gece”ye hazır olmanız önemli. Bunun da detaylarnı aşaıdaki bilgiler bölümünde görebilirsiniz.

Bu işlem için orada 300 TL rehberlik ücreti ödemek mecburiyetinde olunduğundan fotoğrafları bilgi formunuz ve ödeme dekontu ile birlikte bize ulaştırmanızı rica ediyoruz. 

Gerek burada yazdığımız kurallar gerekse Casa rehberinde okuyacaklarınız ve uygulamanız beklenenler sizin şifadan en yüksek verimi alabilmeniz içindir. Kurallara uymamanın sorumluluğu tamamen size aittir.

Sevdiklerinizin ve şifaya ihtiyaç duyduğuna inandığınız kişilerin fotoğraflarını kişilerin izin ve onaylarını alarak bize ulaştırabilirsiniz.

Sevgi ve şifayla kalın. 
Ebru Demirhan
Seda Nerkis

CASA BİLGİLERİ:
Anlamı
Ruhsal rehberler sizin için ruhsal bir operasyon planladılar, çünkü endişelendiğiniz konular için bunu en iyi çözüm olarak görüyorlar. Ruhsal operasyon mevcut bir fiziksel rahatsızlığı gidermek için, enerjinizi etkileyerek gelecekteki sağlık problemini çözmek için ya da hayatınızı ve amacınızı etkileyen spiritüel bir sorunu temizlemek için olabilir. Ne için olursa olsun, sizin için görünmez bir operasyon planlandı ve aşağıda bilmeniz gereken bazı konular aktarılmakta. Bu talimatlar bir operasyon için gönüllü olmanız durumunda da geçerlidir. 

Nasıl Hazırlanmalı?
Operasyona hazırlanmak için belirli kurallar bulunmamasına rağmen, çok fazla yemek yememeye, yorucu bir şey yapmamaya veya fazla sosyalleşmemeye özen göstermelisiniz. Bu iç gözlem yapmak, yardım istediğiniz konuları gözden geçirmek için muhtemelen doğru zamandır. Sorununuzla ilgili size gelen herhangi bir duygu ve imgeyi not edin. Sakin bir ruh halinde olun böylece operasyon zamanı geldiğinde konsantrasyonunuzu kolaylaştırabilirsiniz. Saat takmayın ve belinizin etrafına sıkı bir şey takmayın. Lütfen kalbinizin üzerinden geçen herhangi bir askı vb. olmasın ve giysilerinizde ya da saçlarınızda düğüm varsa onları çözün. Yanınızda çok eşya getirmemeniz  iyi olacaktır. Operasyon sonrasında gözlerinize ilişkin bir kısıtlama uyarısı alacaksınız, bu yüzden lütfen internet veya e-mail iletişiminizi operasyon seansı öncesinde tamamlayınız. 

Operasyon
Oturun ve rahat bir postur/duruş bulun. Gözlerinizi kapatın ve sağ elinizi kalbinizin üzerine veya tedavi edilmesini istediğiniz fiziksel rahatsızlık olan bölgeye koyun. İçinize dönmeye ve sürece teslim olmaya çalışın. Bazı insanlar dokunulduğunu hissediyor, bazıları dikiş/sancı hissediyor, bazıları ısı hissediyor ve bazıları çok duygusal hissediyor; bazıları ise hiçbir şey hissetmiyor. Bunların hepsi normaldir ve farklılıklar operasyonun sonucunu etkilemez.

Operasyon Tamamlandıktan Sonra
Hiçbir şey hissetmemiş olmanız ve şu anda enerjik hissediyor olmanız, vücudunuzda büyük değişiklikler olmadığı anlamına gelmiyor. Ruhsal enerji sebebiyle çok sevinçli hissedebilirsiniz, ancak kurallara uymaya ve kendinize bir hastanedeki ameliyathaneden yeni çıkmış gibi davranmaya özen göstermelisiniz. 

Operasyon Sonrası için Tavsiyeler
Dinlenin, dinlenin, dinlenin ve sonra biraz daha dinlenin. Operasyonunuzun bitiminden itibaren 24 saat dinlenin (İhtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız daha fazla dinlenin).
Ağır bir şey kaldırmayın, güneşte kalmayın, sosyalleşmeyin. Yatın ve uyuyun. Eğer uyuyamıyorsanız uyuyormuş gibi yapın. Yemek yemeye gidip, iki saat ilginç bir sohbete takılarak oyalanma riskini almaktansa bir arkadaşınızdan size yiyecek getirmesini istemeniz daha iyidir. Eğer size yiyecek getirecek kimseniz yoksa, yemeğinizi alın ve yemek için odanıza dönün. Operasyondan sonraki bir hafta boyunca ağır kaldırmaktan ve egzersizden kaçının. 

Kaç Gün Cinsel İlişki Yok? Operasyondan sonra, ilk operasyonunuzsa kırk (40) gün boyunca, daha önce Casa’da ya da bir John of God seminerinde operasyonunuz olduysa bir hafta (8 gün) cinsel enerjinizde artış olmamalı. Bu, hiçbir cinsel uyarılma olmaması anlamına gelir. Cinsel enerjiniz artarsa, operasyonun şifalı enerjilerine etki edecektir. Bu önemli. Lütfen bu kurala uyabilmek için eşinizin/partnerinizin yardımını isteyin. Bu kuralı çiğneyen ve durumları kötüleştiği için Abadiania’ya geri dönmek zorunda kalan birçok insan oldu. Cinsel enerjideki herhangi bir artış çok güçlüdür ve içinizde oluşan şifalı süreçleri etkileyebilir. 

Dikişlerin Alınması ve Revizyon 
Operasyonunuzdan sonraki yedinci gecenizde dikişleriniz alınır (operasyonunuz Çarşamba günü olduysa Salı gecesi, operasyonunuz Cuma olduysa o zaman Perşembe gecesi alınır.). Gece yarısından önce beyaz giysilerle yatın ve sabah beşten önce uyanmayın. Yatarken yatağınızın yanına bir bardak kutsanmış su koyun ve ruhsal rehberlerinizden bütün bir spiritüel dikişleri almasını ve operasyonunuzu tamamlamasını isteyin. Sabah uyandığınızda dua edin ve suyu için. Bunu Abadiania’da olsanız da olmasanız da yapın. Dikişlerinizin alınması gereken gece uçuyorsanız, bunu bir sonraki uyuduğunuz gece yapın. 

Bitkisel Tedaviler

Passiflora
Casa’daki bitkisel takviyelerin hepsi Passiflora’dan (çarkıfelek çiçeği) oluşur. Bunlar çarkıfelek meyvesinin yaprakları ve çiçekleridir. Bu bitki ilaç değildir. Etkisi bir fincan bitki çayının etkisiyle eşdeğer olabilir. Bitkisel takviyenin gücü ruhsal rehberin size özel takviyeye verdiği enerjiden gelir. Sizin için önerilen bitkiler sadece sizin içindir ve başkası tarafından kullanılamaz. 

Diyet Önerileri
Passiflora’yı aldığınız süre boyunca döllenmiş yumurta yemeyi, alkol içmeyi veya biber içeren yiyecekler yemeyi bırakınız. (Karabiber, kırmızı biber, beyaz biber, arnavut biberi vb.) (Tatlı dolmalık biber yiyebilirsiniz). 

Formu İndirmek için Lütfen Tıklayınız

Mesaj Gönder