Ebru Demirhan Yaşam Tasarım Merkezi

KURUMSAL EĞİTİMLER

Değişen dünya düzeniyle uyumlanmak, iş hayatınızı yönetebilmek için her zaman kurumumuza ulaşabilirsiniz. Ebru Demirhan, kurduğu Yaşam Tasarım Merkezi’nde 15 yıldır Bilinçaltı Metotlarla bireysel danışanlarına destek vermektedir. Bu süreçte hazırlayıp sunduğu kurumsal eğitimlerle de bir çok lider firmanın çalışanlarına, iş hayatında yaşanan sıkıntıların bilinçaltı çözümlerini anlattı. Halen Yaşam Tasarım Merkezi’nde çalışmalarına Uzman Danışanları ile devam ediyor. Kurumsal anlamda da her zaman bütüne faydalı olmaya devam ediyor.  

Kurumsal kimlik çok fazla bileşene sahiptir; çalışanlar, müşteriler, beklentiler, vizyon, tedarikçiler, sektör, rakipler. Bu dinamikler arasında uyum ve birliğe ihtiyaç vardır. Her kurumun süreci birbirinden farklıdır. Eğitimlerimiz ve seminerlerimiz kurumların ihtiyaçlarına uygun olarak düzenlenir. Seminerler ile belli konularda bilgi aktarabildiğimiz gibi çalışan ve yönetim kademelerine de gruplar halinde seans içeren eğitimler sunmaktayız.

KURUMSAL TANITIM SUNUMU

Websitemiz, size en iyi hizmeti sunabilmek için çerez kullanmaktadır. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz, daha fazla bilgi için;
Mesaj Yaz...
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?