0
Toplam: TL + KDV
 

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Seansa gelmeden önce bilmek isteyecekleriniz:

Yaşam Tasarım Merkezi’ne gelirken herhangi bir ön hazırlık yapmanıza ihtiyaç yoktur. Tek tavsiyemiz makyajsız ve kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız öyle gelmenizdir :)

Bu kendi içinizde yapacağınız bir yolculuktur ve yalnızca sizin rızanız gereklidir. Kimsenin zoruyla, ricasıyla, talebiyle ya da hatırı için girilecek bir yol değildir. Kendi içine yolculuk yapmak, arınmak cesaret işidir. Bu cesaret ancak içsel bir ivme ile sağlanabilir.

Mekanımız sizin mekanınız, mutfağımız sizin mutfağınızdır.

Geldiğinizde sizden 2-3 cümle ile hayatınızda sorun olarak tanımladığınız konuyu dinliyoruz ve hızlıca çalışmalarımıza başlıyoruz. Sabit bir işlem akışımız ve çalışma sıralamamız yok. Her geldiğinizde sizin bize söyleyeceklerinizle birlikte auranızın bize söylediklerini birleştirip, o günün şartında sizin için en verimli olacağını düşündüğümüz uygulamayı seçiyoruz.

Çalışmalarımız kişi ve konuya göre değişmekle birlikte ortalama 45 dakika-1,5 saat sürmektedir. Her çalışma sonunda kendinizi çok iyi hissetmeyebilirsiniz. Zira ortaya çıkan bilgiler zorlayıcı olabilir. Bir çok anı ve duygu suyun üstüne çıkabilir. Zihninize, duygularınıza ve ruhunuza bunları işletmesi için zaman tanımanızı öneririz. Bu süre boyunca desteğimiz sizlerle olacaktır.

İlk görüşmeler Ebru Demirhan eşliğinde yapılır ve devamında bazı uygulamalar Ebru Demirhan, bazı çalışmalar öğrencileri ve bazıları da her ikisinin yönetiminde gerçekleşir.

Aile dramaları için de aynı sistem geçerlidir. Uygulayıcı ve çalışma seçimi sizin en yüksek hayrınız gözetildiğinden sadece bizim tarafımızdan belirlenmektedir. Çalışmaların içeriğini danışanımız bilmediği için kendine uygun olanı seçemeyecektir. Bizler yönlendirerek verimli sonuç adına zaman kazanıyoruz.

16 yaşından küçük çocuklarla ya da zihinsel problem yaşamakta olanlarla ilgili konularda tercihen anne ya da en yakın ebeveyn ile çalışırız. Çocuğun ya da kişinin Merkezimize gelmesine gerek yoktur, bu çalışmaların akabilmesini sağlamak ve onları korumak içindir.

Şifa ve çözümün yaşamlarımızda, her an aktif olması niyetiyle..

Mesaj Gönder