Ebru Demirhan Yaşam Tasarım Merkezi

Petek Çağman

Petek Çağman 1970 doğumlu, Saint Benoit Lisesinde okuduktan sonra İstanbul Üniversitesi Fransız dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirmiştir. 25 seneden fazla zamanı kurumsal iş hayatında yöneticilik pozisyonlarında geçirmiştir. Bu sürenin 15 senesi Coca-Cola Company ve Coca-Cola İçecek firmalarında geçmiştir. Çocukluk ve gençlik dönemlerinde yaşadığı astral deneyimlerle “Bir başka gerçeklik” kavramını farkederek hayatı sorgulamaya başlamıştır. Okuduğu kitaplar bu deneyime eşlik etse de daha fazlası için enerji yasalarını öğrenerek uygulamaya başlamıştır.

Bilinçaltının dili ve evrensel yasaları öğrendikten sonra hocası olan Ebru Demirhan yanında “Hayatın Kullanma Kılavuzunu” öğrenmeye ve öğretmeye devam etmeyi seçmiştir. Reiki Uyumlamaları yapmaktadır. Traditional Usui Ekolü Reiki Master’ı dır. Master’ı Öznur Açıkalın’dır. Yaptığı ve yaptırdığı Şaman Yolculukları ile sorulara cevap arayarak Büyük Ruh’un yol göstericiliğinde yolunu yürümektedir.

Nilgün Arıt hocasından Maya Şaman Şifası 1. ve 2. Modülleri almıştır. Bilinçaltı Seansları yapmaktadır. Uluslar arası sertifikalı Kuantum Danışmanlık Eğitimini, Yaşam Tasarım Merkezi’nde On ayın sonunda tamamlamıştır. Otizm Eğitimi, Eğitim ve Öğrenci Koçluğu ve Regresyon eğitimleri devam etmektedir.

2003-2004 Extreme Powerboats Championship Türkiye 3.südür. 20 yıla yakın Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği Gönüllüsü ve bir seneye yakın Derneğin Genel Koordinatörlüğünü yapmıştır. Şu anda ÇABA Derneği Üyesidir.

Websitemiz, size en iyi hizmeti sunabilmek için çerez kullanmaktadır. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz, daha fazla bilgi için;
Mesaj Yaz...
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?