fbpx

Ebru Demirhan Yaşam Tasarım Merkezi

Reiki sınıflarımız bir tam güne yakın sürer. Günün ilk yarısı uyumlanma diğer yarısı ise teorik bilgi verilmesi ile geçer. Uyumlamalarda yüksek oranda enerji topraklanır ve Master bu alanı açarak uyumlama süresince tutar. Öğrenci bir sonraki uyumlama sınıfına katılmak için 21 günlük bir süreç geçirir. Bu sürede Reiki enerjisine tüm bedenleri için kanal olur ve şifa çalışır. Reiki yumuşak bir enerjidir ve enerji zekidir. Reiki ile uyumlanan öğrenci artık o seviye sembolüne uyumlanır ve kendi içinde bu sembol ile çalışmaya başlar. Semboller her seviyede farklılaşmaktadır. Sembollerin anlamları farklı olsa da yaşama olan etkileri Reiki 1’i aldıktan sonra başlar.

YTM Reiki atölyesi detayları:

Reiki 1 Uyumlaması

5 Ocak 2022

350 Tl

Reiki 2 Uyumlaması

9 Şubat 2022

450 Tl

Reiki 3 Uyumlaması

9 Mart 2022

550 Tl

Saatler: 11:00-16:00
Yer: YTM merkezi Küçükyalı Kış bahçesi
Uyumlamalar Reiki Master Petek Çağman  tarafından fiziksel olarak yapılacaktır. Yanınızda getirmeniz gerekenler; rahat kıyafetleriniz, yüksek enerjiye uyumlanmasını istediğiniz doğal taşlarınız, not almak için kalem ve defter olacaktır.

Websitemiz, size en iyi hizmeti sunabilmek için çerez kullanmaktadır. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz, daha fazla bilgi için;
Mesaj Yaz...
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?