fbpx

Ebru Demirhan Yaşam Tasarım Merkezi

Şule Demir Sariyerli

31 Ekim 1984’te bu yaşamıma doğdum ama doğduğum; ailemden köklerimi aldığım; büyüdüğüm; sonrasında belirli sürelerle yaşadığım ve hatta şu an yaşadığım topraklar hep birbirinden ayrı oldu. Bu nedenle “şurada doğdum – burada büyüdüm” gibi detaylardansa; Toprak Ana’nın kucağından bir sürü yere aidim ve doğru zamanda doğru yerlerle yaşamım şekillendi ve devam ediyor diyebilirim.

Bu yaşamdaki meslek seçimlerim için de aynısını söyleyebilirim ki; gençlik yıllarımdaki seçimlerim ile şu an deneyimlemekte olduğum süreçler de yine birbirinden ayrı oldu. Sonuçta hepsinin birbirinin tamamlayıcısı; birbirinin devamı olduğuna inanır ve hayatı bütünsel bir kompozisyon olarak ele alırım. Sonuçta bilirim ki “seçimler hayatın yolunu belirler” ve ne zaman “hayata bir kartalın kanatlarının arasından bakar gibi bütünsel ve yükseklerden bakabilirsek işte o zaman bunları anlamlandırabiliriz”. Benim yolum da çalışma hayatının pazarlama fonksiyonu üzerinden bu noktalara geldi. Bu bütünsel resimde önce Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü lisans programını sonra Marmara Üniversitesi Üretim Yönetimi & Pazarlama yüksek lisans programını ve ardından California Üniversitesi Proje Yönetimi programlarını tamamladım ve 2007-2017 yılları arasında yaklaşık 10 yıl kadar Türkiye ve Amerika’da çeşitli sektörlerde kurumsal hayatı deneyimledim.

İçinde keskin dönüşleri , sert kararları da barındıran oldukça farklı seçimlerimin ardından yolum en OL’ması gerektiği şekliyle; beni ve hayatımı OL’dukça değiştirecek şekilde; 2014 yılı başında Kuantum Koçu Ebru Demirhan ile kesişti. Sonuçta OL’makta OL’an her zaman en iyisiydi şükürler olsun ki! Önce O’nun danışanı oldum; kendi ışığımı hatırlamaya çalıştım. Sonra baktım ki ışığımı hatırlamak bana çok güzel yepyeni yollar açmaya başladı ve ben de neden başkalarına kendi ışıklarını hatırlamakta yardımcı olmayayım dedim…

Daima seçimlerimin yolumu şekillendirdiğine inanan biri olarak tutkuyla yürüdüğüm bu yol beni; ışığımı önce kendim sonra dokunabileceğim diğerleri adına parlatma rotasına soktuğunda; 2014-2016 yılları arasında Yaşam Tasarım Merkezi’nde Kuantum Koçluk ve Danışmanlık Eğitimi aldım ve ardından stajımı tamamladım. Bu süreçte ve sonrasında aldığım ve hala almakta olduğum “kuantum, evrensel şifa, meditasyon, Access Bars, budizm, yoga, reiki, pozitif psikoloji” eğitimlerin uygulayıcısı olarak “yaşam yolunuzda ışığınızı hatırlayıp; yaşam amacınıza yaklaşabilmeniz niyetiyle Toprak Ana’dan aldığım kanallık vasıtasıyla” ilerlemekteyim.

2016 yılının sonunda evlenip İsviçre’ye taşındım ve bugünlerde Access Bars, reiki, meditasyon ve kuantum bilinçaltı tekniklerinin uygulayıcısı olarak, doğduğum topraklardan uzaklarda şifa kanallığımı sürdürmekteyim.

Seyahat etmeyi; yeni insanlarla tanışmayı ve insanlara dokunmayı çok seviyorum.

Websitemiz, size en iyi hizmeti sunabilmek için çerez kullanmaktadır. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz, daha fazla bilgi için;
Mesaj Yaz...
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?