0
Toplam: TL + KDV
 

YENİLENMEK

Merhabalar,  bu hafta ufak minik tavsiyelerde bulunacağım. Frekanslarımızın yükselmesine olanak verecek tavsiyelerim;

1 – DOKUNMAK

Kendinize ve birbirinize çok az dokunuyorsunuz. Oysa insanlık için dokunmak hem fiziksel hem de duygusal ve enerji bedenler açısından çok önemlidir.

Lütfen, kendinize ve birbirinize izin alarak ve sevgi ile dokunun, dokunun, dokunun...

Daha çok kucaklayın birbirinizi, daha çok sarılın... Çocuğunuzu,  eşinizi, sevgilinizi, annenizi, babanızı, dostlarınızı daha çok kucaklayın, sarılın, dokunun. Enerjiniz katılaştı, mesafeli ve gerginsiniz... Lütfen, hayatınıza dokunmanın o büyülü ve sevgi dolu esnekliğini daha çok yaşayın.

2 – GÜLÜN VE AĞLAYIN

Kendinizi gülmenin ilahi genişlemesine ve ağlamanın ilahi arınmasına bırakın... Ağlayın, gülün.... Gülün, ağlayın....

Lütfen, esneyin, gevşeyin ve yeri geldiği zaman ağlayın, yeri geldiği zaman gülün. Yer içinizle ilgilidir, dışsal yeri de çok önemsemeyin...

3 – SPOR YAPIN

Ne olur, ara ara biraz yürüyün, koşun, bisiklete binin, yüzün, atlayın, zıplayın, yuvarlanın.... bedenler hantallaştı, kalpler katılaştı. Fiziksel bedenin öz için mabet olduğunu kavrayın.

Uçurtma uçurun, misket ya da gazoz kapağı oynayın, topaç çevirin, top oynayın, masa topu oynayın...... Hareket edin, kendinizle olun, ne olur...

4 –  BİRBİRİNİZLE SOHBET EDİN

İçte kalan his, duygu, düşünce insanı kemirir. Ne olur, kendiniz, dostunuz ve alemler için sohbet edin. Kendinizi açın, paylaşın. Kendisini açana kulak verin, işitin.

Elbette birbirinizi tüketmeden, yargılamadan, kınamadan, hükmetmeden ve kötülük etmeden...Ama daha çok konuşun, daha çok paylaşın, ne olur... Anlamlı sohbetlerde sesiniz öze dokunuyor.

Sevgilerimle ….

Ebru Demrihan

Mesaj Gönder